Klikačky - PTC a hry

Víteje na mých stránkách, zde se dozvíte co jsou to klikačky, ptc, výdělek na internetu a jak si můžete vydělat, jsou zde i popisy her.

Co je potřeba, aby jsem mohl(a) vydělávat

AlertPay
    
 Jestliže si budete chtít vydělat nějaké ty peníze budete potřebovat si založit Internetovou peněženku nejlepší je AlertPay, protože spolupracuje v mnoho těmito klikačkami, můžete použít i PayPal, ale nepodporuje ho tolik klikaček.
     Pro registraci na AlertPay vám stačí kliknout na tento obrázek, registrace je samozřejmě zdarma

Pak stačí postupovat podle tohoto návodu:
     Jakmile jste kliknuli na obrázek objevila se vám stránka společnosti AlertPay. Dále klikněte vpravo nahoře na Sign up. Vyberete zemi Czech republic a pod obrázkem zaškrtnete PERSONAL STARTER a dáte NEXT. Dále jen vyplníte údaje o sobě. Jestli pravdivé či nepravdivé, to je jen na vás (i když velmi doporučuji pravdivé, jakmile budete přez alertpay posílat více peněz budou po vás chtít verifikaci účtu a budete muset zaslat emailem okopírovanou občanku nebo ridičák).
     Překlad osobních údajů:
First Name - křestní jméno, Last Name - příjmení, Phone - telefon, Adress 1 - adresa, Adress 2 - nepovinná, City - město, Country - ČR, Region - okres, Postal code - PSČ a pak vaše datum narození vyplňuje se takto MM/DD/RRRR takže příklad 08/29/1985 ( a musí vám být více jak 18 let). Po vyplnění údajů pokračujte na další stránku - dole klikneme na Next.
Nyní vyplňte vaši celou platnou emailovou adresu. Ta bude sloužit k přihlášení a také vám na ní později přijde potvrzovací email. Dále zadejte dvakrát po sobě vaše heslo, které si zvolíte. Doporučuji si jej někam zapsat. Další kolonky jsou určeny k vyplnění "Security Questions". Jsou to dvě bezpečnostní otázky. U každé vyplňte správnou odpověď, případně cokoliv, co si budete pamatovat. Dále dole opíšete kontrolní kód a zaškrtnete, že souhlasíte s podmínkami (I agree to AlertPay's). Nakonec dejte  Register. Tímto je váš účet registrován, ale ještě musíte vše potvrdit kliknutím na odkaz z vašeho e-mailu (je to ten první, delší).Po té se přilaste a účet je vytvořen.

     Při registraci do klikaček bude potřeba zadat váš AlertPay email, tedy email který jste si zaregistrovali, aby vám měla společnost kam zaslat vydělané penízky.


Paypal

Registrace je velmi podobná registraci na AlertPay. Vyplníte vše pravdivě a velkou výhodou je vlastnit kreditní kartu, protože aby jste mohli zrušit limity vašeho účtu musíte si nechat verifikovat účet přez kreditní kartu. Doporučuji vám, aby jste si dali velmi silné heslo, které se bude skládat z velkých a malých písmen, číslic a klidně i znaků a aby mělo aspoň 12 míst. Nikomu ho nedávejte :) budou to přece vaše peníze.
        
     Registrujte se pomocí tohoto odkazu:

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

 
Tož vše (: