Klikačky - PTC a hry

Víteje na mých stránkách, zde se dozvíte co jsou to klikačky, ptc, výdělek na internetu a jak si můžete vydělat, jsou zde i popisy her.

Call of Duty 4

Další FPS série Call of Duty je jedna z najpopulárnejších v současnosti, rozhodnutí autorů z Infinity Ward, že ju presunou z doby 2. světové války do současné, je podle mě dobrým nápadem.

Děj nového dílu se odehrává v alternativní současnosti moderního konfliktu v kterém se stanete členem jednotek Americké a Britské armády, kteří operují na mnohých místech naší země. Nejčastěji budete hrát za Paula Jacksona (United States Marine Corps 1st Force Recon) a Soapa MacTavisha (British 22nd SAS Regiment).

Světový konflikt, který vyprovokoval Ruský nacionalista Imran Zakhaev. Ten má v plánu zhodiť současnou vládu Ruska a navrátit doby Sovětského svazu. Jeho donucovacím prostředkem mají být nuklearní zbraně. Zakhaev ale dobře ví, že Amerika a svět nic takového nedopustí a tak sa rozhodne podporiť převrat na Blízkém Východe, který má Ameriku zaneprázdnit dostatočně na to, aby mohl svůj plán uskutečnit. Do konfliktu se, ael plete i Britská armáda, která sa snaží ve spolupráci s Americkými jednotkami zabránit Imranovi uskutečnit svoje plány a ukončit vojenské peklo na zemi.

Singleplayerová kampaň Call of Duty 4 Modern Warfare nabízí zatím nevídanou adrenalinovou akci, která postupem času připomína akčný film. Kampaň se skladá z Prológu kde se v úvodě zúčastníte povinného tréningu Kapitána Prica a z 3 aktů. Mise mají svůj adrenalinový spád. V čase kdy se nahrává kolo pobaví dost pěkně propracovaný Briefing před misí se satelitními snímky a hlášením. Děj sa neodohráva lineárne nebo už časově  a nebo postupným střídáním lokácí děje a z pohledu role vojáka. Například misu, která je známa z E3 kde ste v roli Snipera. Tu totiž vzpomínate na časy Černobylské katastrofy ještě jako Poručík Price, který měl odstranit právě Imrana Zakhaeva. Kampaň Call of Duty 4 Modern Warfare je jedna z nejintezivnějších jaké sem kdy dohrál i když jsem to dohrál za 7-9 hodin byl to skutečný zážitek. Vyznačuje sa až filmovou atmosférou, kde se může stát cokoliv. Tolik nascriptovaných akčních scén ste v žádnej z her nezažili a v CoD2 už vůec. Může to být i nevýhodou, ale myslím, že to jen přispělo k lepšímu dojmu z herní atmosféry.

Call of Duty 4 Modern Warfare ma velmi dobrý Multiplayer. Tuším že verze pro hraní na nějakém public serveru je 1.7 . Pro ty kdo si chtějí jen tak zahrát normální mody je plno serverů, ale pro ty kteří se tomu chtějí věnovat profesionálně bych doporučil hrát na serverech, kde je daný ProMode.

Minimální konfigurace je: Pentium 4 2,4GHz (nebo vykonově podobný Athlon XP 3000+), 512 MB ram a 128 MB grafická karta, ale je fakt lepší to hrát na lepším stroji, aby ste si tu hru užili.

Jestli hledáte nějaký crack nebo patch tak je dobrá tato stránka.

Pro ty co si neví rady s nastavením a chcou, aby měli víc FPS, tak sem přidám ještě můj config zde na stažení a pro zobrazení FPS napište do konzole /cg_drawfps 1. Jo a kdyby někdo neveděl kam ten config dát tak tady je cesta např: C:/Program files/Složka/CoD 4/players/profile/váš profil/ a tady to dáte a přepíšete soubor.

Esi chcete nějaký program na ukládání IP adres pro servery tak vám bude stačit HLWS, stačí napsat do google a najde vám to. Tady je pár IP adres na servery CZ/SK

nebo na normálním gameparku.cz

89.185.240.173:28960 USSP SK                                 SD
89.239.3.11:28960 CZ Knajpa FREE DEDIK             SD
89.187.131.16:28960 GAME.XISNET.CZ |COD4|      KOTH
77.48.19.223:28961 ~[COD4][WWW.kukuX.cz]~       TDM
88.86.107.57:26200 MURENA                                      DM
88.86.107.135:28962 PaintBall-mod-RANKED        TDM
cod4.tweetyservers.com:29290                                    SD
cod4.tweetyservers.com:29260                                    TDM

 
Tož vše (: