Klikačky - PTC a hry

Víteje na mých stránkách, zde se dozvíte co jsou to klikačky, ptc, výdělek na internetu a jak si můžete vydělat, jsou zde i popisy her.

Warcraft 3

Warcraft zná snad každý,kdo hraje počítačové hry. Verze číslo 3 je plně v 3D ( grafika vypadá jakoby pohádkově, prostě malovaná )a na to že její první část Reing of Chaos vyšla v roce 2002 a pak její datadisk The Frozen Thoren v roce 2004 je tato strategie velmi populární. Hlavně díky možnosti hraní online přez server battle.net.

Jsou zde 4 rasy a to Lidé,orkové,nemrtví a elfové.A tu je krátký popis ras.

Lidé

Tato rasa žije v poklidu a v míru,dokud ji někdo nenaštve,ale když ji někdo naštve,tak většinou nemá stejně šanci,protože její jednotky nepatří mezi silné a s budovami je tomu obdobně.Nechci moc radit,ale s touhle rasou moc nepochodíte,a tak si ji radši neberte...

Orkové

Tato rasa rozhodně nepatří mezi mírumilovné a poklidně žijící,ale pokud se jim podívate do tváře,působí spíše jako roztomilí medvídci,ale jakmile se naštvou,okamžitě vás vyvedou z omylu.Orkové se vyznačují velkou sílou,kterou neváhají používat v každém souboji.Pokud se podíváte na jejich obydlí,dojde vám,že tak roztomilí nejsou,když bydlí v takovýh kobkách pro prasata . Jejich jednotky jsou silné a budovy taky o něco více vydrží.Pokud vám nevadí zelená,rozhodně si tuto rasu vyberte.

Nemrtví

Nemrtví jsou tak trochu ,,sektální" rasa,abych přiblížil ono slovo sektální,tak to znamená,že jsou tajemní a hlavně vypadají nevinně,ale zatím za lesem kutí střed všeho zla. Jejich sluhové,Akolyty,kteří plní veškeré pomocné práce,jestli se tomu dá tak říct, mají jedinečnou schopnost a to nechat stavět budovu samotnou,to znamená,že u ní nikdo nemusí stát a bouchat kladivem,jakože pracuje a druhá jedinečnost je,že se mohou obětovat.To znamená,seskočí do takzvaného kotle a stanou se z nich duchové,kteří pak slouží jako neviditelní průzkumníci. Jednotky nemrtvých působí otřesným dojmem,avšak podle mého názoru jsou nejsilnějšími ve hře.Stejně tak budovy nemrtvých jsou téměř nedobytné.Tato rasa určitě láká k vyzkoušení.

Elfové

Elfové jsou v celém fantasy ztělesněním dobra,tedy pokud nejde o Temné elfy,ale tvůrci Warcraftu si to vzali až moc k srdci a udělali z elfů skoro domácí hospodářky. Sluhové jsou u nich bludičky a většina hlavních postav, takzvaných hrdinu jsou ženy.Samozřejmě elfové těží dřevo ekologicky a to tak,že jim z dřevo přibývá z ničeho,stačí jen když bludička obíhá kolem stromu.Jinak budovy elfů mají dobrou schopnost a to takovou, že se mohou vykořenit a odkráčet si třeba na druhý konec mapy, ale pozor,jsou šíleně pomalé a tak jakékoli přemísťování se nevyplatí,ani v případě napadení základny, protože nepřítel vás stejně dožene a klidně utepe i obyčejným obyvatelem.

Warcraft 3 je stále velice populární a to hlavně díky multiplayeru. Možnost hrát přez battle.net má skoro každý i ten kdo nevlastní originální hru. Pro ty co nemají originálku tak poslouží tento server eurobattle.net . Pak vám akorát stačí , když máte nainstalovanou hru a zbytek se dozvíte na stránkách jako že je potřeba nainstalovat patch 1.22a a Euroloader. Pak se zaregistrovat a každý měsíc si zdarma aktivujete účet. Na battle.net chodím docela často a díky skvělému War3 editoru je zde plno map. Až budu mít čas tak uploadnu nějaký map pack.

Prozatím tu dám odkaz na Dotu , která se tam hraje snad nejvíce.

Tady je odkaz na 480 custom map vytvořených hráči war 3, soubor ma 200MB, ale určite se ho vyplatí stáhnout.

 
Tož vše (: