Klikačky - PTC a hry

Víteje na mých stránkách, zde se dozvíte co jsou to klikačky, ptc, výdělek na internetu a jak si můžete vydělat, jsou zde i popisy her.

neobux.com

NeoBux
         Tato klikačka mě velmi zaujala :), naklikal sem si 1$ ( minimum na převod je 1$ ) a ten sem si převedl do Renting Balance a za ni sem si koupil na měsíc 3 reffy a všichni klikají ( jestli jste s reffy spokojeni a máte v Renting Balance dostatek peněz, což je 0,3 $ za jednoho reffa na měsíc, můžete si ho koupit na další měsíc. Stačí v Rented refferalech je zaškrtnout a dole v nabídce, která se objeví kliknout na I want to pay to keep them for 30 more days ( nebo můžete na 60 nebo 90 dní a k tomu už dostanete slevu ) a nebo taky můžete reffa který nekliká reciklovat a okamžitě dostanete nového.
        Tato klikačka vám vyplatí vše okamžitě a reffy, které si koupíte dostanete také hned. Do renting balance si můžete převést peníze také pomocí AlertPay nebo PayPal ( zde už je ale minimum pro převod 5$ ) . Jsou zde i loterie a můžete v nich vyhrát buď peníze nebo refferaly na měsíc.


Váš klik na reklamu                                                        0,01$
Klik vámi doporučeného/koupeného uživatele                  0,005$
Vyýplata od                                                                      2$    na AlertPay
Denně odkazů                                                                          4+
Premium member = 90 $ na rok,    za klik až 0,02 $ a vašeho refa až   0,02 $
Vyplácí pro Premium member okamžitě pro normalního uživatele okamžitě
Banner registrační

 
Tož vše (: